Товариство з обмеженою відповідальністю

"Закарпатське племпідприємство"

 

штучне осіменіння ВРХ, генетичні ресурси, селекційна та племінна робота, консультування у галузі тваринництва

Диспетчерська служба:

095-242-0867

098-288-1668

Контакти

Мукачівський р-н, с. Шенборн, вул. Мукачівська, б. 2,

(поштова адреса: 89600, м. Мукачево, а/с 81).

Тел./факс: 095-242-0867, 098-288-1668,

E-mail: bikobaza@gmail.com

Інформація для учасників ТОВ «Закарпатське племпідприємство»

16 квітня 2018 р.

Оголошення про проведення Загальних зборів учасників

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Закарпатське племпідприємство» (надалі Товариство), код ЄДРПОУ 00725005, місцезнаходження якого: 89670, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Шенборн, вул. Мукачівська, буд. 2, повідомляє про скликання Загальних зборів Учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатське племпідприємство», призначених на 22 травня 2018 року об 11-й годині к.ч. за адресою: 89670, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Шенборн, вул. Мукачівська, 2.

 

Детальніше: Порядок денний та додаткова інформація ...

 

28 лютого 2018 р.

Повідомлення Учасника Товариства про намір здійснити відступлення своєї частки у Статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатське племпідприємство» третій особі

 

Відповідно до п. 6.6 Статуту Товариство з обмеженою відповідальністю «Закарпатське племпідприємство» Учасники Товариства користуються переважним правом купівлі частки (її частини) Учасника, який має намір відчужити її третім особам. Купівля здійснюється за ціною та на інших умовах, на яких частка (її частина) пропонувалася для продажу третім особам.

 

Прийом заявок відбувається за місцезнаходженням Товариства з третього робочого дня, наступного за днем розміщення інформації та триває протягом наступних десяти робочих днів. Переважне право на придбання частки має той Учасник,  який подав заявку першим в порядку черговості. Якщо одночасно (протягом одного робочого дня) подано кілька заяв Учасників, то переважне право реалізується пропорційно до розміру їх часток у Статутному капіталі Товариства. Інформацію про Учасників Товариства, які виявили намір реалізувати своє переважне право на придбання частки (її частини) або їх відсутність Товариство протягом трьох робочих днів після спливу терміну подачі заявок передає (надсилає) Учаснику, який має намір реалізувати свою частку, для укладання відповідних угод. У випадку, якщо жоден з Учасників не подав заявку про придбання частки ця частка (її частина) Учасника може бути відчужена третій особі.

 

У випадку подачі Заявки на придбання частки (її частини) Учасником чи Учасниками в порядку реалізації свого переважного права, угода купівлі продажу частки (її частини) має бути укладена протягом 20 робочих днів після надсилання Товариством Учаснику, який має намір відчужити свою частку (її частину), інформації про Учасника/Учасників Товариства, які виявили намір реалізувати своє переважне право на придбання частки (її частини). Якщо протягом вказаного терміну угода не буде укладена з вини покупця (покупців), то частка в такому випадку може бути продана (іншим чином відчужена) третім особам. Якщо протягом вказаного терміну угода не буде укладена з вини продавця, то частка в такому випадку не може бути продана (іншим чином відчужена) третім особам.

 

Заявки приймаються з 05 березня по 19 березня 2018 р. особисто за адресою місцезнаходження Товариства: Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Шенборн, вул. Мукачівська, 2, або поштою за адресою: 89600, м. Мукачево, а/с 81.

 

Детальніше: Повідомлення та істотні умови угоди про відступлення частки третій особі

 

 

 

Підписка на новини

Підпишіться та отримуйте останні новини про діяльність підприємства

Навігація

Зв'яжіться з нами

Диспетчерська служба

095-242-0867

098-288-1668

Copyright © 2017 ТОВ "Закарпатське племпідприємство" | Політика конфіденційності |

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.