Товариство з обмеженою відповідальністю

"Закарпатське племпідприємство"

 

штучне осіменіння ВРХ, генетичні ресурси, селекційна та племінна робота, консультування у галузі тваринництва

Диспетчерська служба:

095-242-0867

098-288-1668

Контакти

Мукачівський р-н, с. Шенборн, вул. Мукачівська, б. 2,

(поштова адреса: 89600, м. Мукачево, а/с 81).

Тел./факс: 095-242-0867, 098-288-1668,

E-mail: bikobaza@gmail.com

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпатське племпідприємство", код ЄДРПОУ 00725005

 

Переважна більшість власників тварин обережно ставляться до послуг штучного осіменіння корів і телиць надаючи перевагу природному процесу покриття. Однак, у всьому світі та й нашій країні вже давно доведено перегаваги штучного осіменіння. Ще за часів СРСР в Україні було створено розгалужену мережу спеціалізованих господарств – племінних обєднань, які не тільки надавали послуги штучного осіменіння ВРХ, а й займалися селекційною та племінною роботою по покращенню подуктивних якостей поголівя. В Закарпатській області це було «Закарпатське обласне обєднання по племінній спрові в тваринництві» яке в ході приватизації та реорганізації було перетворено в сьогоднішнє ТОВ «Закарпатське племпідприємство».

На жаль за роки незалежності України було багато втрачено з того надбання та напрацювання, що зумовлено з ожного боку зменшенням фінансування, а то й повністю його відсутністю в галузі племінної роботи в тваринництві, а з іншого обєктивними ринковими процесами, які призвели до зменшення числа господарств, що утримують ВРХ та значного скорочення поголівя ВРХ. На даний момент часу в Закарпатській області відсутні господарства в яких були б необхідні умови для проведення ефективної племінної та селекційної роботи. Натомість у особистих домогосподарствах населення області залишається значне поголівя ВРХ, яке також має тенденцію до скорочення.

Знову ж таки, ситуація з скороченням поголівя ВРХ має кілька причин: по-перше це тіж ринкові умови, які роблять нерентабельним утриманням ВРХ через нижчі ціни на продукцію тваринництва порівняно із затратами на утримання тварин; по-друге, молоде покоління все менше виявляє бажання працювати на землі і коли батьки не взмозі обробляти хдобу – здають тварин на м'ясо; по-третє, якщо кормами та робочою силою домогсподарство забезпечене, виникає проблема зі збутом надлишків продукції.

Даючи перевагу доморощеним неатестованим бичкам існує високий ризик  зараження інфекційними захворюваннями, зокрема трихомонозом корів і телиць, а також туберкульозом. Такі хвороби важко лікуються  і мають негативний вплив на здоров’я людей, які споживають продукцію тварин, що утримують у власних дворогосподарствах.

Власники доморощених биків не можуть забезпечити дотримання ветеринарно-санітарних вимог, гігієни для безпечного утримання ВРХ. Продуктивність потомства, одержаного від доморощених бичків залишається на рівні материнської, але частіше – знижується.

Тому кожному власнику корів і телиць слід задуматися над тим чим вони ризикують даючи перевагу при виборі для покриття (доморощених бичків) і в яку суму обійдеться їм лікування хворих тварин, нерахуючи витрати у недоотриманні молока і м’яса у власному господарстві.

Ми пропонуємо Вам звертатися до операторів по штучному осіменінню корів і телиць (техніків), що працюють у більш ніж 60 населених пунктах Закарпатської області.

 

Ми будемо раді отримати від Вас повідомлення та відповімо на Ваші запитання.

 

 

Підписка на новини

Підпишіться та отримуйте останні новини про діяльність підприємства

Навігація

Зв'яжіться з нами

Диспетчерська служба

095-242-0867

098-288-1668

Copyright © 2017 ТОВ "Закарпатське племпідприємство" | Політика конфіденційності |

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.