Товариство з обмеженою відповідальністю

"Закарпатське племпідприємство"

 

штучне осіменіння ВРХ, генетичні ресурси, селекційна та племінна робота, консультування у галузі тваринництва

Диспетчерська служба:

095-242-0867

098-288-1668

Контакти

Мукачівський р-н, с. Шенборн, вул. Мукачівська, б. 2,

(поштова адреса: 89600, м. Мукачево, а/с 81).

Тел./факс: 095-242-0867, 098-288-1668,

E-mail: bikobaza@gmail.com

ТОВ «Закарпатське племпідприємство»

пропонує послуги штучного осіменіння ВРХ

 

Штучне осіменіння ВРХ – це сучасний ефективний спосіб підвищити продуктивність тваринництва, безпечно та якісно отримати високопродуктивне потомство із заданими характеристиками.

Техніками штучного осіменіння ТОВ «Закарпатське племпідприємство» використовується спермопродукція відбірних бугаїв-плідників, як вітчизняної так і зарубіжної селекції м’ясного, молочного, м'ясо-молочного та молочно-м’ясного типів наступних порід: Бура карпатська, Швіцька, Голштин, Українська чорно-ряба, Лебединська, Симентальська, Герефордська, Абердин-ангуська та ін.

 

 

 

 

ТОВ «Закарпатське племпідприємство», пропонує високоякісну спермопродукцію атестованих та сертифікованих бугаїв-плідників вищої племінної якості, яка занесена у відповідні каталоги бугаїв-плідників молочних, молочно-м’ясних, м’ясних порід та типів.

 

Вартість  послуги штучного осіменіння ВРХ з спремобанку племпідприємства всього 380 грн.

 

На  послуги штучного осіменіння ВРХ під замовлення спермо продукції  — договірна ціна;

При невдалому заплідненні (окрім незалежних від нас причин, наприклад - хвороба тварини), технік зобов’язаний здійснити 2 повторні запліднення безкоштовно.

 

Задля уникнення кровозмішення ми постійно розробляємо та реалізовуємо плани селекційно-племінної роботи,  внаслідок чого забезпечуємо разом з власниками тварин розвиток високопродуктивних стад, типів, ліній, родин сільськогосподарських тварин.

Високий професіоналізм техніків наявність сучасних спеціальних приладів та інструментів в більше ніж 60-ти пунктах штучного осіменіння дають змогу надавати послуги по всій Закарпатській області.

Ми пропонуємо широкий вибір спермо продукції як вітчизняної так і зарубіжної селекції м’ясного, молочного, молочно-м’ясного та м'ясо-молочного типів:

Бура карпатська - унікальна порода молочно-м'ясного напряму виведена в Закарпатті в 1-й половині 20 століття. Тварини бурої карпатської породи пропорційної будови тіла та міцної конституції.  Середня молочна продуктивність повновікових корів становить 4000-4500 кг молока жирністю 3,6-3,7%. Тварини бурої карпатської породи мають добрі показники м'ясної продуктивності. За оптимальних умов годівлі в господарствах низинної зони Закарпатської області молодняк у 12-місячному віці досягає живої маси 330-360 кг, забійний вихід - 58,2%.

Симентальська (зарубіжної селекції) – це порода подвійного користування високої продуктивності молочно-м'ясного напряму.  Симентальська порода корів характеризується міцною, нерідко грубою конституцією, високим зростом, добре розвиненою мускулатурою і потужним, міцним кістяком. Універсальність породи (тварини добре поєднують молочні й м'ясні якості) та висока адаптивність до різних умов утримання забезпечує хороші показники продуктивності: виробництво молока 7000 кг з жирністю 4,12%, вмістом білка - 3,50% за лактацію, добовий приріст становить 1350 г/день, 58% забійний вихід при співвідношенні кісток до м'яса 1: 4,61.

Голштин – вузькоспеціалізована молочна порода з властиво вираженим їй молочним типом. Тварини мають порівняно великі розміри, але недостатньо розвинуту, хоча і міцну мускулатуру. Голштинську породу використовують як для чистопородного розведення, так і при схрещуванні із спорідненими і неспорідненими породами молочного і молочно-м’ясного напрямів продуктивності. Червоно-рябі голштини характеризуються високою молочною продуктивністю (7000 кг молока жирністю 3,7%), високою живою масою (у корів 650-700 кг, у бугаїв – 1000-1100 кг), добре розвинутим вим’ям.

Лебединська - порода створена методом відтворного схрещування сірої української породи з швіцькою. Тварини бурої масті з відтінком від сірої до темно-бурої. Худоба має міцну гармонійну будову тіла. За м'ясними і продуктивними якостями вона належить до порід молочно-м'ясного типу. Жива маса корів становить 500-600, бугаїв — 850-1000 кг. При задовільній годівлі молодняк росте інтенсивно, досягаючи у 18-місячному віці маси 400-450 кг і більше. Молочна продуктивність корів висока. Від кожної одержують по 4500-5000 кг молока за рік.

 

 

Підписка на новини

Підпишіться та отримуйте останні новини про діяльність підприємства

Навігація

Зв'яжіться з нами

Диспетчерська служба

095-242-0867

098-288-1668

Copyright © 2017 ТОВ "Закарпатське племпідприємство" | Політика конфіденційності |

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.